Leon’un kalbinde uyumlu bir eğitim için en iyi seçenek olan San Francisco Okulu

Felaket

New member
2 Mart 2023 Perşembe

Leonese’nin eğitiminde 50 yıldan fazla deneyime sahip olan San Francisco Meslek Okulu, Leon’un kalbinde geniş bir eğitim yelpazesine sahiptir.

Uyumlu öğretimi, Beşeri Bilimler ve Sosyal Bilimlerde lisans çalışmalarını ve Bilim ve Teknolojide lisans eğitimini içerir. Ayrıca Otomotivde Yüksek Dereceli Eğitim Döngüsü kursları, Araç Elektromekaniğinde Orta Derecede ve Araç Bakımında Temel Derecede sunmaktadırlar.

Tesisler

Avenida Alcalde Miguel Castaño’da bulunan tesisleri yakın zamanda yenilenmiştir ve hem teorik hem de pratik dersler için geniş alanlara sahiptir. Ayrıca içlerinde manastır, kilise ve hacılar için pansiyon var.

kişisel ilgi

Bu eğitim merkezinin güçlü yönlerinden biri kişiselleştirilmiş öğretimidir. Bu merkez, her öğrenciye tanıdık ve yakın bir şekilde davranır ve öğretmenlerin öğrencilerle olan kişisel bağlılığını vurgular.

Merkezin Müdürü Gabriel Silva, bunu “çok bireyselleştirilmiş öğretim, öğretmenler öğrencilerin her birinin sonucuyla ilgilenir” olarak tanımlıyor.

Öğretimlerini temel aldıkları profesyonel, insani ve Hıristiyan değerleri, iyi yapılmış bir işi teşvik etme, azim, bir arada yaşama ve takım çalışması sayesinde öğrenciler kolay ve eğlenceli bir şekilde öğrenirler.

pratik öğretim

San Francisco Okulu, şirketlerle sürekli ilişkisi ve fakültenin iş dünyasıyla teması sayesinde iş dünyasına yönelik uygulamalı öğretimi ile karakterize edilir.

Mesleki eğitim öğrencileri, otomotiv dünyasına profesyonel bir şekilde girebilecekleri şirket veya şahısların bağışladığı otomobiller gibi gerçek malzemelerle gerçekleştirdikleri uygulamalar sayesinde ihtiyaç duydukları her şeyi öğreniyor.

Tamamlayıcı faaliyetler

Merkez tarafından sunulan birçok tamamlayıcı ve müfredat dışı aktivite arasında, kültürel ve eğitici haftaları, Camino de Santiago’yu yapma veya yurtdışında dil eğitimi alma olasılığını vurgulamakta fayda var.

Leon halkı ayrıca 6-10 Mart tarihleri arasında ‘Expo San Francisco 2023’, farklı markaların bağışladığı son teknoloji ekolojik araçlar, merkezden farklı öğrencilerin çalışma ve projelerinin sergilenmesi ve katılımının keyfini çıkarabilir. tartışma için yuvarlak masalar.

San Francisco okulu, León şehrinin sunduğu en iyi uyumlu eğitim seçeneklerinden biri olarak konsolide edilmiştir.

Yorum

hata bildir