Arenales Vakfı ve CECE işveren derneği başkanı Alfonso Aguiló, Peñacorada okulunu ziyaret etti

Felaket

New member
26 Şubat 2023 Pazar, 19:56.

Yorum

olman gerekiyor kayıtlı Bu işlevselliğe erişmek için.

Giriş yapmak

• Bağlantıyı kopyala

• Naber

• Facebook

• heyecan

• LinkedIn

• Telgraf

27 Şubat Pazartesi günü, Arenales Vakfı ve CECE eğitim derneği başkanı Alfonso Aguiló, León’u ve özellikle de 2016’dan bu yana Arenales merkezleri ağına entegre olan Peñacorada Uluslararası Okulu’nu ziyaret etti.

Alfonso Aguiló sabah boyunca okul sınıflarını ziyaret edecek, farklı aşamalardan öğretmenlerle ve Peñacorada Profesyonel Müzik Merkezi üyeleriyle çeşitli toplantılar yapacak ve öğrencilerin velileriyle öğle yemeği tartışmasına katılacak.

Önümüzdeki Haziran’da başlayacak ve Peñacorada okul tesislerinin tamamen yenilenmesini içerecek ve enerji verimli bir merkez, bilgisayar ve bilgisayar sistemi olarak lider bir merkez haline gelmesini sağlayacak “Peñacorada 3.0” programı öğleden sonra sunulacak. , spor ve ekolojik düzey.

Arenales, öğrencilerine üst düzey akademik eğitim ve aynı zamanda Hıristiyan doktrininin temel ilkelerine dayalı insan eğitimi sağlayan 34’ten fazla merkezden oluşan bir eğitim kurumudur.

Ağ, on yıldan fazla bir süre önce, Arenales Vakfı tarafından desteklenen ve birlikte farklı projelere ilham veren diğer vakıflarla yakın işbirliği içinde doğdu. Şu anda ağ içindeki ve dışındaki eğitim merkezlerinin büyümesini teşvik etmek için araç ve kaynaklar sağlamaya devam ediyor.

Yorum

Hata bildir