Carlos María Bebek Okulu ve Koleji’nin 45 yılı, eğitimdeki mükemmelliğini onaylıyor

Felaket

New member
1977’den beri kaliteli eğitim. Carlos María Çocuk Okulu ve Koleji, 45 yıldır Leon’daki ailelere çocuklarının emin ellerde olduğunu bilmenin rahatlığını sunuyor.

Leon’un merkezine sadece beş dakika uzaklıkta bulunan ve sevgi ve pozitif disiplin formülünü birleştiren bir eğitim felsefesiyle Carlos María Çocuk Okulu, çocuklarınızın saygı duyan bir kadronun ellerinde büyümesi için ideal bir seçimdir. 0 ila 6 yıl arasında öğretimde maksimum ve saygınlık.

Öğrenciler, ailelerle doğrudan ve yakın temas ilkesine sahip bu eğitim projesinin tüm deneyimlerinin tadını çıkararak, son derece etkili ve teşvik edici bir ortamın keyfini çıkarabilecekler.

Amaç: kapsamlı geliştirme

Carlos María Okulu, küçüklerin sanki evlerinin bir uzantısında yaşıyormuş gibi eğitime başlamaları için öğretime uygulanan teknolojiler, iki dilli eğitim ve eğlenceli öğrenme ile zekayı teşvik etmeye kendini adamıştır.

Ana hedef, doğumdan itibaren her çocuğun yeteneklerinin bütüncül gelişimidir. Bütün bunlar, yaşamın ilk yıllarının bir kişinin oluşumunda en önemli dönemi oluşturduğunu tam olarak bilerek.

Merkezin sahip olduğu tesisler.

Carlos Maria Merkezi

Yer: C/ Jardines, 29 -León merkezine beş dakika- E-posta: [email protected] Telefon: 987 84 67 20 Web: www.educacarlosmaria.es Facebook: Educa Carlos María Instagram: educacarlosmaria

Tesislerinde 2.000 metrekareyi aşan geniş bahçe alanları, kapalı havuz ve doğum günlerini ve temalı partileri kutlamak için alan bulunmaktadır. Buna ek olarak, yaz kampı Temmuz ve Ağustos aylarında 8 yaşına kadar çocukları kabul ettiğinden, öğrenciler yıl boyunca eğitim teklifinden yararlanabilirler.

0 ila 6 yaş arası eğitim

45 yıllık deneyim, Erken Çocukluk Eğitiminin tüm aşamasını karşılayan bu çocuk merkezini garanti ediyor. Bu amaçla, hepsiyle ilgilenecek en iyi eğitim profesyonellerine sahipler, kendilerini çevreleyen çevrenin önemine değer veriyorlar ve sanki ikinci evleriymiş gibi rahat ve güvenli ortamlara uyum sağlıyorlar.

En çok talep edilen hizmetler, Carlos María Okulu’nun ayırt edici özelliğidir. Erken kalkanlar, çocuk doktoru, psikolog veya okul servisi seçenekleri, yoğun çalışma saatleri, okul saatlerinden sonra çocuk bakıcılığı hizmeti ve tıbbi gözetim altında menülerini hazırladıkları kendi mutfakları ile tamamlanmaktadır.

Yaz aylarında da açık

Carlos María, harika eğitim fırsatlarına ek olarak, sadece okul yılı boyunca değil, tüm yıl boyunca açık kalan bir merkezdir.

‘Yazınız Kutlu Olsun’ programı ile temmuz ve ağustos ayları boyunca anneler ve babalar, eğlenceli bir tatil geçirecekleri çocuklarının sağlığını ve bakımını garanti eden bir yere sahip olacaklar. Faaliyetler, geniş bir boş zaman, öğrenme, eğlence ve uzun saat yelpazesi ile tüm öğrencilere ve ayrıca 3 ila 8 yaş arasındaki dış çocuklara yöneliktir.

Carlos María merkezinin sunduğu hizmetler arasında yemek odası servisi de bulunuyor. Okul, eve gitmeden önce bir yemek ve ‘öğle yemeğinden sonra’ ile evde yemek pişirmeyi taahhüt eder. Tüm menüler çocuk gözetiminde tasarlanmakta ve en kaliteli hammaddelerle kendi mutfağımızda hazırlanmaktadır.

Diğer servisler

Ve tüm bunları León’un merkezinden sadece beş dakika uzaklıkta bulabilirsiniz. Okul, Jardines caddesindeki San Andrés del Rabanedo’da yer almaktadır ve ayrıca hem kreş hem de bebeklik çağındaki çocukları güvenli bir şekilde taşıyacak bir otobüs hizmetine sahiptir.

Sunduğu özel programlar, kendi çift dilli eğitimi, duygusal zeka, zeka gelişimi ve uluslararası Japon abaküs programıdır.

Carlos María özel anaokulunda misyon, öğrencilerin yeterli fiziksel, duygusal, sosyal, bilişsel ve duyuşsal gelişimini desteklemektir. Ayrıca merakın, öğrenmenin ve denemenin gelişmesi için en uygun ortamı yaratmaya kararlıdırlar. Ayrıca küçükler için kişiselleştirilmiş izleme ve ailelerine ilgi sunarlar. Bütün bunlar öğrenmekten zevk almayı, bir arada var olmayı ve yaşamayı öğretme formülü altında.

Yorum

hata bildir