CRA Emilio Alonso de Cuadros: Kırsal alanlarda kişiselleştirilmiş ve kaliteli eğitim

Felaket

New member
13 Mart 2023 Pazartesi, 19:27

CRA Emilio Alonso aracılığıyla Cuadros belediyesinin hedefi olan kişiselleştirilmiş ve kaliteli bir eğitim sunun

Hem Cuadros hem de Lorenzana eğitim merkezlerinde, kırsal alanlarda eksiksiz bir eğitim sağlamak için Belediye Meclisinin desteği ve öğretmenlerin öğrencilerle katılımı sayesinde öğrenciler eğlenceli bir şekilde büyüyor ve öğreniyor.

Bu sayede hem öğretmen, hem veli hem de öğrenci olmak üzere merkezlerin tüm ihtiyaçlarını Cuadros’tan karşılamak için sürekli bir çaba gösterilmektedir. Ve bu iyileştirmeler kapsamında MKK Emilio Alonso güncel bir eğitim için teknolojik yöntemlerle donatılmıştır.

BİT sınıfları

Cuadros, dijital teknolojiyi Lorenzana’nın merkezinde eğitimin hizmetine sundu. Öğretmenlerin öğretim çalışmaları için bir araç ve karşılığında yeni bilgileri dinamik ve çekici bir şekilde edinen küçüklerin eğitiminde bir teşvik.

CRA Emilio Alonso’nun Cuadros ve Lorenzana adlı iki merkezi, öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarına göre uyarlanmış kapsamlı olanaklara ve hizmetlere sahiptir. Ayrıca velilerin çalışma hayatlarını düzene sokmalarına yardımcı olmak için öğrencilerine yemekhane hizmeti veriyorlar.

Çevreye bağlı

Ayrıca okulu çevre ile sürdürülebilir bir merkez haline getirmek için binalar güneş panelleri ile donatılmaya başlandı.

kırsal merkez

Eğitim tamamlayıcısı, en modern öğrenme sistemleriyle donatılmış MKK Emilio Alonso aracılığıyla geliştirilmiştir. Sariegos, Azadinos, Pobladura ve Carbajal de la Legua’da bulunan gruplandırılmış bir kırsal merkezdir.

Şüphesiz, MKK Emilio Alonso, Cuadros belediyesindeki küçükler için bilgi ve değerler konusunda eksiksiz bir eğitim için en iyi çözümdür.

Yorum

hata bildir