Laguna de Negrillos'taki CEIP Virgen del Arrabal'da garantili eğitim

Felaket

New member
4 Mart 2024 Pazartesi, 09:02

olman gerekiyor kayıtlı Bu işlevselliğe erişmek için.

Giriş yapmak

• Bağlantıyı kopyala

• Naber

• Facebook

• X

• LinkedIn

• Telgraf

Laguna de Negrillos'taki Devlet Erken Çocukluk ve İlköğretim Okulu CEIP Virgen del Arrabal öğrencileri, aile uzlaşmasını kolaylaştıran kaliteli eğitim ve en son teknolojiyi aldıkları yenilenmiş sınıflara yerleştiriliyor.

Merkez, Laguna de Negrillos'un ve çevre bölgelerin bugününü ve geleceğini geliştiren garantili bir eğitim sunmaktadır.

Garanti Eğitimi

CEIP Virgen del Arrabal, Laguna de Negrillos'un sahip olduğu hizmetlerin kapasitesini ve kalitesini göstermektedir. Sakinlerin bu Leon belediyesinde dolu dolu bir yaşam sürdürebilmeleri için uzun teklifler listesine eklenen bir Eğitim Merkezi.

İlköğretimde Fen (Bilim) ve Plastik (Sanat) konularında Çift Dilli İngilizce Merkezi olmak, kalitenin ve yeniliğin okulu.

Özelliği, kırsal bir ortamda bir merkez olması nedeniyle öğretimi daha bireysel hale getiren kurs ve seviyelerin karışımında yatmaktadır.

Her okul yılı inovasyon projeleri yürütüyor; örneğin bu yıl, öğretmenlerin video ve okul radyosu ile ilgili kaynakları merkezin öğrencileriyle birlikte kullanmaları konusunda eğitmeye kararlılar.

Her kurs, aşağıdaki amaçlarla bilgi ve iletişim teknolojilerinin uygulanmasında sertifikasyon düzeyini geliştirir:

– Merkezin eğitim kalitesinin arttırılmasına katkıda bulunmak.

– BİT etkinliklerini normal sınıf çalışmalarına entegre edin.

Merkezin halihazırda sahip olduğu maksimum seviye 5'i korumak için BİT Planını güncellemeye devam ediyorlar.

Laguna de Negrillos'taki CEIP Virgen del Arrabal Devlet Erken Çocukluk ve İlköğretim Okulu öğrencileri

Laguna de Negrillos'taki CEIP Virgen del Arrabal Devlet Erken Çocukluk ve İlköğretim Okulu öğrencileri

Kırsal çevre

Merkez, doğayla iç içe olunduğunda çeşitli aktivitelerin yapıldığı eşsiz bir kırsal ortamda yer almaktadır.

Geniş bir rekreasyon alanına sahip olması ve açık hava etkinlikleri yapabilme imkanı merkezin sunduğu olanakların garantisidir. Verandada spor ve çok amaçlı pavyon ile okulun yanındaki kasabanın paddle tenis tesislerini kullanma imkanı bulunmaktadır.

Tamamlayıcı ve ders dışı faaliyetler

Tamamlayıcı ve ders dışı etkinliklerin felsefesi akademik yaşamın pekiştirici yönlerinden oluşur. Laguna de Negrillos okulu, öğrencilerin müfredat ve duygusal gelişimi için yararlı olduğunu düşündüğü etkinlikleri teşvik eder.

Bu kurs için önerilen hem tamamlayıcı hem de ders dışı etkinlikler, Eğitim Topluluğunun bir arada yaşamasını ve sosyalleşmesini teşvik etmenin yanı sıra müfredat geliştirmeyi ve mevcut 2023-2024 akademik yılı için önerilen hedeflere ulaşmayı amaçlamaktadır.

Ders kitapları

Ders kitapları tüm okul öğrencileri için ücretsizdir. Öğrencilerin ailelerinde ekonomik eşitsizlik olmaması için eşitliği teşvik ediyorlar.

Yemek ve ulaşım

Virgen del Arrabal Devlet Okulu bu belediyeye hayat veriyor ve bu nedenle Laguna de Negrillos onu destekleyerek ona kalite ve yenilik merkezi olma olanağı sağlıyor.

Ayrıca yemek odasıyla birlikte aile uzlaşmasını kolaylaştıran okul ulaşım hizmeti sayesinde tüm çevreyi kapsamaktadır.

Laguna de Negrillos'taki CEIP Virgen del Arrabal

• Adres

C. Maestro Casimiro Gallego Álvarez, 13, 24234 Laguna de Negrillos, León

• Telefon

987 75 51 05

Hata bildir