Leones Okulu’nda her seviyede Leonese’nin eğitimi

Felaket

New member
13 Mart 2023 Pazartesi, 17:21.

Yorum

olman gerekiyor kayıtlı Bu işlevselliğe erişmek için.

Giriş yapmak

• Bağlantıyı kopyala

• Naber

• Facebook

• heyecan

• LinkedIn

• Telgraf

Tarihi 1896’ya kadar uzanıyor. O zamandan beri Leonés Okulu, León şehrinin en büyük eğitim referanslarından biri haline geldi. Şehirdeki Plaza de San Isidoro, Avenida José Aguado ve Calle Corredera’daki üç görkemli ve merkezi binasıyla Colegio Leonés, anaokulundan liseye kadar kapsamlı bir eğitim sunuyor.

“İnsanların eğitildiği” ve duygusal eğitim ile kendine ve başkalarına saygının ana değerler olarak üzerinde çalışıldığı bebek sınıflarında zamanlarına başlayan binlerce Leon’lunun geçtiği bir merkez.

Leonés Okulu Bebek ve İlkokul müdürü Nieves Mielgo, leonoticias’a şöyle açıkladı: “Okul öncesi, öğrencilerin eğitiminde ilk ve temel aşamadır. Bu, insanların daha sonra iyi öğrenciler olmaları için gerekli temellerin atıldığı aşamadır. iyi insanlar”. Ve bu anlamda “Colegio Leonés’te özellikle duygusal eğitim ve değerler konusunda çalışıyoruz.”

Geleceğin başarısı

Eğitimin ilk aşaması kişiliğin temelidir. Colegio Leonés’in gelecekte başarıya götürecek kapsamlı bir eğitimi kolaylaştırmak için öğrencilerine tüm anahtarları verdiği birkaç yıl.

İlk aşamada başlayan eksiksiz bir eğitim. Bu anlamda çocuklarda haftada üç saat İngilizce, haftada bir saat İngilizce konuşma, haftada bir saat Mindfulness, bir saat spora giriş dersleri verilmektedir. “Bütün bunların okul saatleri içinde” olduğunu hatırlayan Nieves Mielgo, “Sonra onların Meclis’i var ve biz çok sayıda işbirliğine dayalı çalışma yaptığımız ve ayrıca haftada bir saat klasik müzik dinledikleri için ekip çalışmaları var” diye açıklıyor.

Tam bir eğitim

İlk ve Orta Öğretim, Leonese okulunun büyük bir katılımla çalıştığı öğrenciler için karmaşık bir aşamada kaliteli eğitimin dayandığı adımları sağlar. Leonés Okulu’nda İlköğretim aşamasında “kaliteli bir ortaöğretimin temelleri atılır”, ergenlik dönemi olması nedeniyle öğrencilerin yaşı açısından “karmaşık” bir aşamadır.

Merkezin müdürü, “öğrencilerin her birinin bireysel olarak takip edilmesi için öğrenciler ve ailelerle kişisel görüşmeler yapılması konusunda birçok çalışma yapıldığını” açıklıyor.

Son olarak merkez aynı zamanda Bachiller’e de “yüksek kalite” sunuyor ve her yıl aldığımız Evau sonuçları da bunu doğruluyor.”

Aileler ve okul arasındaki birlik

Saygı, çalışma ve dostluk, Leonés Okulu’nun dayandığı ve tüm öğrencilerine coşkuyla aktardığı temellerdir. Ailelerin de katkısının çok olduğu bir eğitim. Direktör Nieves Mielgo, “Bu çok kişiselleştirilmiş bir eğitim ve ailelerle birebir bir eğitim, yani okul ve ailelerin aynı yöne gitmesi gerekiyor ve çok akıcı bir iletişim olması gerekiyor” diye vurguluyor Bebek ve İlköğretim Okulu Leonese Okulu.

Leonés Okulu, belirli bir eğitim yöntemini sürdürmez, bunun yerine öğrencileriyle birlikte toplumun belirlediği hızda ilerlemeye devam etmek için her deneyimin en iyilerini şimdiki ana uyarlar. Başarının garantisi olan 127 yıllık tarih.

Yenilik ve avangard, merkezin her sınıfta her yıl insan olarak büyüyen binlerce Leon’luya aktardığı geleneksel değerlere katılıyor. Eğitim gelişiminin her aşamasında en iyi akademik, sosyal ve kişisel eğitimi garanti etmeye devam etmek için kendini yeniden keşfetmeye devam eden bir Okul.

Yorum

Hata bildir