Peñacorada ‘Dünya Yüksek Kapasite Günü’nü yuvarlak masa toplantısıyla kutladı

Felaket

New member
12 Mart 2023 Pazar, 18:16.

Yorum

olman gerekiyor kayıtlı Bu işlevselliğe erişmek için.

Giriş yapmak

• Bağlantıyı kopyala

• Naber

• Facebook

• heyecan

• LinkedIn

• Telgraf

Peñacorada okulu, “Dünya Yüksek Yetenekler Günü”ne denk gelecek şekilde 14 Mart Salı günü saat 16:00’da bir yuvarlak masa toplantısı düzenleyecek.

Yuvarlak masa, AACC’nin ülkemizdeki en büyük uzmanlarından biri olan psikolog María del Carmen García del Canto’nun yanı sıra sırasıyla eğitim psikoloğu ve klinik psikolog Rocío Panizo ve Sara Durántez’den oluşacak.

En dikkate değer bileşenler, Junta de Castilla y León tarafından daha esnek hale getirilen “yüksek yeteneklere” sahip olduğu teşhis edilen ve şu anda Peñacorada okulunda Bakalorya’nın 2. sınıfını okuyan iki öğrenci, Vanesa Pérez Crespo ve Manuel Carlos Carrasco Téllez olacak.

Tam kapasiteye kadar giriş ücretsizdir.

Peñacorada Uluslararası Okulu, Rehberlik departmanından 24 yıldır, Ortaöğretim “Da Vinci Projesi” için “Zaman Makinesi” adlı İlköğretim öğrencilerine yönelik iki programla AACC öğrencilerinin adaptasyonu konusunda çalışmaktadır. Ayrıca ayda iki cumartesi günü Leon’daki ve AACC olarak değerlendirilen eyaletteki tüm eğitim merkezlerinden gelen öğrencilere yönelik harici programlar düzenlenmektedir.

Yorum

Hata bildir