San Francisco Okulu, Leon’un kalbinde uyumlu bir eğitim için en iyi seçenek

Felaket

New member
13 Mart 2023 Pazartesi, 17:28

Yorum

olman gerekiyor kayıtlı Bu işlevselliğe erişmek için.

Giriş yapmak

• Bağlantıyı kopyala

• Naber

• Facebook

• heyecan

• LinkedIn

• Telgraf

Leon halkının eğitiminde 50 yılı aşkın deneyime sahip San Francisco Profesyonel Okulu, Leon’un kalbinde geniş bir eğitim olanağına sahiptir.

Uyumlu öğretimi, Beşeri Bilimler ve Sosyal Bilimler alanında lisans derecelerini ve Bilim ve Teknoloji alanında lisans derecelerini içerir. Ayrıca Otomotiv alanında Yüksek Derece Eğitim Döngüsü kursları, Araç Elektromekaniği alanında Orta Derece ve Araç Bakımında Temel Derece kursları da sunmaktadırlar.

Tesisler

Avenida Alcalde Miguel Castaño’da bulunan tesisleri yakın zamanda yenilenmiştir ve hem teorik hem de pratik dersler için geniş alanlara sahiptir. Ayrıca manastıra, kiliseye ve hacı pansiyonuna da ev sahipliği yapıyorlar.

Kişiselleştirilmiş ilgi

Bu eğitim merkezinin güçlü noktalarından biri kişiselleştirilmiş öğretimidir. Bu merkez, her öğrenciye tanıdık ve yakın bir şekilde davranır ve öğretmenlerin öğrencilere olan kişisel bağlılığını vurgular.

Merkezin Direktörü Gabriel Silva, bunu “çok bireyselleştirilmiş öğretim, öğretmenler her öğrencinin sonuçlarıyla ilgileniyor” olarak tanımlıyor.

Öğretmelerini temel aldıkları profesyonel, insani ve Hıristiyan değerleri, iyi yapılmış bir işi teşvik etme, azim, bir arada yaşama ve takım çalışması sayesinde öğrenciler kolay ve eğlenceli bir şekilde öğrenirler.

Pratik öğretim

San Francisco Okulu, şirketlerle sürekli ilişki ve öğretim kadrosunun iş dünyasıyla teması sayesinde iş dünyasına yönelik pratik öğretimiyle karakterize edilir.

FP öğrencileri, otomotiv endüstrisi dünyasına profesyonel olarak girebilecekleri şirketlerin veya kişilerin bağışladığı arabalar gibi gerçek malzemelerle yaptıkları uygulamalar sayesinde gerekli olan her şeyi öğreniyorlar.

Tamamlayıcı faaliyetler

Merkezin sunduğu pek çok tamamlayıcı ve ders dışı etkinlik arasında, kültürel ve eğitimsel haftaları, Camino de Santiago’yu yapma olasılığını veya yurt dışında dil eğitimlerini vurgulamakta fayda var.

6 – 10 Mart tarihleri arasında Leonese ayrıca ‘Expo San Francisco 2023’ün, farklı markalar tarafından sağlanan son teknolojiye sahip ekolojik araçların, merkezin farklı öğrencilerinin çalışmalarının ve projelerinin sergilenmesinin ve yuvarlak masa toplantılarına katılımın keyfini çıkarabilecek. tartışma için.

San Francisco okulu, León şehrinin sunduğu en iyi uyumlu eğitim seçeneklerinden biri olarak kendini kanıtlamıştır.

Yorum

Hata bildir