Virgen del Arrabal Devlet Okulu, Laguna de Negrillos’ta kalite ve konfor

Felaket

New member
10 Mart 2023 Cuma

Laguna de Negrillos’un sahip olduğu hizmetlerin kapasitesini ve kalitesini gösteren, Virgen del Arrabal Devlet Okulu’dur. Bu Leonese belediyesinde herhangi bir komşunun dolu dolu bir yaşam sürmesine izin veren uzun teklifler listesine eklenen bir eğitim merkezi.

Bebek ve ilköğretim, öğrencilerin en son teknolojiye sahip olma taahhüdü sayesinde kaliteli bir eğitim aldığı yenilenmiş sınıflarda bulunur.

Sürdürülebilir kalkınma hedefleriyle ilgili bir tanesi üzerinde çalıştıkları bu kursta yürütülenler gibi inovasyon projeleri yürütürler.

İlköğretimde iki dilli bir İngilizce merkezi olan son teknoloji bir okul.

benzersiz ortam

Kırsal bir ortamda, doğa ile doğrudan temas kurma yeteneğinin yanı sıra faaliyetler de çoğalır.

Geniş bir rekreasyon alanı ve açık hava etkinlikleri imkanı, bu merkezin sunduğu olanakların garantisidir. Bir spor pavyonları ve okulun yakınında bulunan yerel paddle tenis tesislerini kullanma olasılıkları vardır.

ücretsiz ders kitapları

Eşitliği teşvik etmek ve ekonomik dengesizliklerle mücadele etmek amacıyla 2023-2024 akademik yılında kayıt yaptıran tüm öğrencilere ders kitapları ücretsizdir.

Yemekhane ile birlikte velilerin aile ile barışmalarını kolaylaştıran okul ulaşımı sayesinde tüm çevresini kuşatan bir merkez.

garanti eğitimi

Ayrıcalıklı bir yerde, Laguna de Negrillos’un geleceğini ve bugününü kolaylaştıran garantili bir eğitim sunan bu merkez.

Virgen del Arrabal Devlet Okulu bu belediyeye hayat veriyor ve bu nedenle Laguna de Negrillo ona kaliteli bir merkez olması için tüm imkanları vererek bağlı.

Yorum

hata bildir