Carmelite Sacred Heart'ta çocukluktan itibaren kişiselleştirilmiş eğitim

Felaket

New member
4 Mart 2024 Pazartesi, 09:23

olman gerekiyor kayıtlı Bu işlevselliğe erişmek için.

Giriş yapmak

• Bağlantıyı kopyala

• Naber

• Facebook

• X

• LinkedIn

• Telgraf

Sacred Heart Carmelitas okulu, başkent Leon'da bulunan, erken çocukluk ve ilköğretime yönelik bir eğitim merkezidir. Okul, iki dilli aile ihtiyaçlarına uyum sağlar ve Vedruna Educación Vakfı'na aittir.

Erken çocukluk eğitiminde aktif ve kapsayıcı metodoloji

Erken çocukluk eğitimi, çocuğun gelişimindeki en önemli aşamalardan biridir ve Sacred Heart Carmelitas okulu bunun için kendi metodolojisini geliştirmiştir. Aziz Joaquina de Vedruna'nın onlara aktardığı sevgi pedagojisiyle desteklenen aktif ve kapsayıcı bir metodoloji.

Teknolojiyi hem görsel hem de dokunsal bir destek aracı olarak kullanan, manipülatif öğrenme yoluyla açık ve esnek sınıflara ve öğrencilerin gelişimini destekleyen bir ortama dayanan yenilikçi bir metodoloji.

Eğitimleri, tüm çocukların ihtiyaç duyduğu ve tanıdık ve yakın bir okulda geliştirilen olumlu öğrenme deneyimini teşvik eder. Hıristiyan insani değerlerini aktarmaya odaklanan ve bir iç projeye güçlü bir bağlılık sunan, dini bir ideolojiye dayalı, insancıllaştırılmış ve kişiselleştirilmiş eğitim konusunda uzun deneyime sahip bir okul.

Kutsal Kalp Karmelitler okulunun öğrencileri

Kutsal Kalp Karmelitleri

Ana resim - Kutsal Kalp Carmelitas okulunun öğrencileri

İkincil resim 1 - Kutsal Kalp Carmelitas okulunun öğrencileri

İkincil resim 2 - Kutsal Kalp Carmelitas okulunun öğrencileri

Kişiselleştirilmiş bir eğitim

Okul, her öğrencinin duygusal, duygusal ve müfredatsal gelişimine kişiselleştirilmiş bir şekilde odaklanan, sürekli eğitim alan bir öğretim ekibinden oluşur.

Buna ek olarak, her düzeydeki öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için destek ve uzmanlarla birlikte psiko-pedagojik rehberlik konusunda uzmanlaşmış hizmetlere sahiptirler.

Erken rezervasyon ve yemek odası servisi

Merkezin çocuklar ve ilkokullar için sabah 7:30'dan 9:00'a kadar erken kayıt hizmeti bulunmaktadır. Derslerin başlamasından önce hem kahvaltı servisi hem de çocuk bakımı sunmaktadır.

Ayrıca okul kafeteryasına gitme imkanı, öğrencilerin ailelerinin aile ve iş dengesini geliştirmelerine yardımcı olur. Yemeklerinin hazırlanması kendilerine aittir ve öğrencilerle her zaman öğretim elemanlarının gözetimindedirler.

Kutsal Kalp Karmelitleri

İspanya geneline dağılmış 70'ten fazla okuluyla köklü bir geçmişe ve eğitim deneyimine sahip olan Vedruna Vakfı'na ait Sagrado Corazón Okulu, geleceğin toplumunu değiştirmek için çalıştıkları bir merkez.

Hata bildir