San Juan de la Cruz: Kişiselleştirilmiş eğitim, geleceğe yönelik eğitim

Felaket

New member
13 Mart 2023 Pazartesi, 17:23


Yorum
olman gerekiyor kayıtlı Bu işlevselliğe erişmek için.


Giriş yapmak  • Bağlantıyı kopyala


  • Naber


  • Facebook


  • heyecan


  • LinkedIn


  • Telgraf

San Juan de la Cruz Okulu, 1966’dan bu yana El Ejido semtinde bulunan ve Erken Çocukluk, İlk ve Orta Eğitim aşamalarında eğitim veren, Katolik, mali destekli ve iki dilli bir merkezdir.

Çocuğun erken uyarımdan itibaren kapsamlı eğitimi ve bir bağlamda uygulanan yeterliliklerle ilişkili çoklu zeka metodolojisi, Erken Çocukluk Eğitimi aşamasının pedagojik anahtarıdır.

Manipüle edin ve öğrenin, oyun yoluyla deneyler yapın ve tüm yetenekleri harekete geçirin, çocukta merak uyandırın, onu kendi deneyimleri aracılığıyla öğrenmesinin kahramanı haline getirin, kişiselleştirilmiş ilgiye adanmış bu eğitim merkezinin pedagojik çizgilerini çizin. Yaşamak ve öğrenmek için sonsuz deneyimler sunan bu okulun temel amacı öğrencinin mutlu olmasıdır.


Ana resim - San Juan de la Cruz: Kişiselleştirilmiş eğitim, geleceğe yönelik eğitim


İkincil resim 2 - San Juan de la Cruz: Kişiselleştirilmiş eğitim, geleceğe yönelik eğitim

Ana resim - San Juan de la Cruz: Kişiselleştirilmiş eğitim, geleceğe yönelik eğitimİkincil resim 2 - San Juan de la Cruz: Kişiselleştirilmiş eğitim, geleceğe yönelik eğitim
Eğitimsel yenilikİngilizceye bağlılık, küçük yaşlardan itibaren okuma ve yazmayı güçlendirme çabası ve matematiksel kavramları EMAT yöntemiyle özümseme çalışması, işbirlikçi öğrenme, girişimcilik inisiyatifi, proje tabanlı öğrenme, hizmet-öğrenme metodolojisi ve bir eğitim kaynağı olarak Satranç. Matematiksel yeterliliği güçlendirmek, San Juan öğrencisini geleneksel değerleri unutmadan gelecekteki eğitime hazırlar.

BİT (Bilgi ve İletişim Teknolojileri) projesi, iPad kullanımıyla haftalık öğrenmeyi zenginleştiriyor, müfredat içeriklerini her yaşa uygun eğitim uygulamalarıyla güçlendiriyor. Bu, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bu alanda okula verilen 5. seviye ile belgelenmiştir. Okuma Teşvik Planı için “LeoTic” ayrıcalığının yanı sıra. Chromebook’un ilköğretimin 5. sınıfından itibaren eğitim amaçlı bir eğitim aracı olarak kullanılmasına ek olarak.


Çeşitliliğe dikkatMerkezin uzmanı tarafından üç yaşından itibaren sınıfta dilsel uyarım, öğrencilerin gelişimlerini hedefleyerek kişiselleştirilmiş bir şekilde eğitilmelerine olanak tanır. Öğrencinin eğitim ihtiyaçlarına göre her aşamada esnek ve uyumlu gruplar ve okul programındaki pekiştirme ve destekler, her öğrencinin ihtiyaçlarına etkili bir yanıttır. San Juan de la Cruz’un temel taşlarından biri olan Yüksek Yetenekler Programını ve öğretmenlerin bu alanda eğitilmesini de unutmamak gerekir.

Spor ve sağlıklı alışkanlıkların teşviki, okul kütüphanesi ve Okuma Teşvik Planı, sabah saatlerinde ve sabah 7:30’dan akşam 6:00’ya kadar kesintisiz hizmet veren bir eğitim merkezi olan San Juan de la Cruz’un oluşumunu tamamlıyor. , elli yılı aşkın tarihinin geleneğine sadık kalarak Hıristiyan ve insani değerler konusunda eğitimi teşvik eder.

Ana resim - San Juan de la Cruz: Kişiselleştirilmiş eğitim, geleceğe yönelik eğitimİkincil resim 1 - San Juan de la Cruz: Kişiselleştirilmiş eğitim, geleceğe yönelik eğitimİkincil resim 2 - San Juan de la Cruz: Kişiselleştirilmiş eğitim, geleceğe yönelik eğitimMerkezde, saat 14.00’ten 16.00’ya kadar kendi mutfağı ve 9.000 metrelik verandası olan bir okul kafeteryası, San Juan de la Cruz Okulu’nu Leon halkının eğitimini emanet edecek eşsiz bir kurum haline getiren yenilenmiş, rahat ve aydınlık tesisler bulunmaktadır.

Yorum

Hata bildir
 
Üst